رايمون جستجو
پویا ارتباطات امن رایمون | دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته


بهترین دوربین مداربسته برای نیاز خود را انتخاب کنید

راه کارهای تخصصی در زمینه استفاده از کارآمدترین دوربین های مداربسته

دوربین مداربسته آنالوگ

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم دوربین مداربسته آنالوگ

انتخاب دوربین مداربسته مناسب در بازار پرتلاطم این تجهیزات در ایران برای اغلب افراد، به کاری دشوار و پر دردسر تبدیل شده است. اگر تصمیم به نصب و راهاندازی دوربین مداربسته گرفتهاید حتماً با چالش انتخاب نوع مناسب این تجهیزات روبه رو شدهاید. تنوع برندها و قیمتها موضوعی است که انتخاب را کمی مشکل میکند.

دوربین های آنالوگ

دوربینهای آنالوگ، دوربینهای رایجی هستند که در بسیاری از اماکن در سطح شهر با آن رو به رو شدهاید. کیفیت تصویر این دوربینها از سطح قابل قبولی برای نیازهای معمولی کاربران برخوردار است با این حال این دوربینها در مقایسه با دوربینهای تحت شبکه و یا همان IP از کیفیت پایینتری برخوردارند.

این موضوع که به واقع چه دوربینی و با چه امکاناتی مناسب نیاز شماست چالشی است که بهتر است آن را به متخصصین این حوزه واگذار کنید.

کارشناسان شرکت رایمون میتوانند در موارد ذیل در کنار شما باشند:

 • ارائه مشاوره در خصوص استفاده از مناسبترین راهکار با توجه به بودجه و نیاز شما
 • نصب و راهاندازی دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته
 • انتقال تصویر و کنترل از راه دور سیستمهای دوربین مداربسته


دوربین مداربسته آی پی

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربینهای مداربسته IP یا همان دوربینهای تحت شبکه دستهای دیگر از دوربینهای مداربسته هستند که دارای کیفیت بالاتری نسبت به دوربینهای مداربسته آنالوگ بوده و به تبع آن از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

دوربین های تحت شبکه

دوربین مداربسته IP بر روی بستر شبکه و کابلهایی که برای شبکههای کامپیوتری استفاده میشود کار میکند. از این دوربینها به ویژه در مکانهایی که نیاز به دقت و کیفیت بالاتر اولویت محسوب میشود استفاده میگردد. این دسته از دوربینهای مداربسته نیز از تنوع قیمتی و کیفی گستردهای برخوردار هستند و انتخاب مناسبترین دوربین ارتباط مستقیم با نیاز واقعی شما دارد.

شرکت رایمون با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه و متخصص در حوزه دوربینهای مداربسته تحت شبکه میتواند در این راه کنار شما باشد.

 • ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین راهکار
 • نصب و راهاندازی دوربین مداربسته تحت شبکه و تجهیزات وابسته
 • انتقال تصویر و کنترل از راه دور دوربین مداربسته تحت شبکه
 • نصب و راهاندازی اتاقهای مانیتورینگ


ذخیره سازی تصاویر

ارائه مناسب ترین راه کارهای ذخیره سازی تصاویر در مقیاس های کوچک و بزرگ

ضبط و ذخیره تصاویر دوربینهای مداربسته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در حوزههای امنیتی و نظارتی استفاده از دوربین مداربسته بدون سیستم ذخیره سازی مناسب و کارآمد بیمعنی خواهد بود. DVR در سیستم دوربین مداربسته آنالوگ نامی آشناست. این تجهیزات که درون آنها هارد دیسک هایی با ظرفیت دلخواه تعبیه میگردد، ویژه ضبط تصاویر در شبکه دوربین مداربسته آنالوگ میباشند. NVR به نوعی همان کار DVR را انجام میدهد با این تفاوت که از این تجهیزات برای ذخیره سازی تصاویر در دوربینهای تحت شبکه استفاده میگردد.

دستگاه NVR

موضوع ذخیرهسازی تصاویر زمانیکه تعداد دوربینهای موجود زیاد باشد و یا نگهداری تصاویر برای مدتی طولانی مورد نیاز باشد شکل تازهای به خود میگیرد. در بسیاری از این موارد از سیستمهای ذخیرهسازی تحت شبکه استفاده میگردد، سیستمهایی نظیر NAS و SAN که با قابلیتهای متعدد در حوزه ذخیره سازی اطلاعات، کاربرد فراوانی دارند.

اگر با چالشی در این حوزه روبه رو هستید، کارشناسان ما میتوانند راهکارهای مناسبی را در اختیار شما بگذارند.

 • مشاوره در خصوص راهکارهای ذخیرهسازی تصاویر
 • نصب و راهاندازی انواع تجهیزات DVR و NVR
 • نصب و راهاندازی انواع سیستمهای ذخیرهسازی SAN و NAS کمپانی های EMC ،HP ،Seagate ،QNAP
 • نصب و راهاندازی سرورهای ذخیرهساز


پشتیبانی و نگهداری

پس از اجرای پروژه همواره در کنارتان هستیم.

پس از راهاندازی هر سیستمی، موضوع نگهداری و پشتیبانی از سرویسهای راهاندازی شده موضوع مهمی است که میتواند در استفاده مناسب از سرویسهای موجود نقش مهمی داشته باشد. این موضوع به دغدغه بسیاری از شرکتها و سازمانها تبدیل شده و در بسیاری از مواقع عدم دسترسی به تیم پشتیبان متخصص و خبره که بتواند در کوتاهترین زمان مشکل را شناسایی و برطرف کند مشکلات عدیدهای را ایجاد میکند.

پشتیبانی و نگهداری

اگر با نحوه کار شرکت رایمون آشنا باشید حتما پلنهای متنوع پشتیبانی ما را میشناسید. در شرکت رایمون تمامی خدمات دارای پشتیبانی مطابق با نیاز مشتریان است و کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی هستند.

برای آشنایی با سیستم جامع پشتیبانی شرکت رایمون، میتواند صفحه پشتیبانی شبکه را ملاحظه فرمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد مورد نظرتان می توانید با کارشناسان ما از طریق خط   08138327692   و یا مکاتبه با آدرس   Info@RaymonSafe.ir   در ارتباط باشید.