رايمون جستجو
پویا ارتباطات امن رایمون | سانترال
سیستم های تلفنی

سیستم های تلفنی


نصب و راه اندازی انواع سیستمهای تلفنی نظیر سانترال و VOIP

پیاده سازی شبکه تلفن داخلی

سانترال

مدیریت ارتباطات داخلی و خارجی شرکت ها و سازمان ها

چه شرکت کوچک و تازه تاسیسی باشید، یا شرکتی بزرگ، برقراری ارتباط داخلی بین پرسنل بخشهای مختلف شرکت و همچنین برقراری تماس با خارج از فضای شرکت، شما را ملزم به استفاده از سیستمهای تلفنی که عموما آنها را با نام سانترال میشناسند، مینماید.

سانترال

در زمینه استفاده از دستگاههای سانترال، قطعاً، شناخته شده ترین دستگاههای حال حاضر در ایران، سانترالهای پاناسونیک و تلفنهای آن است. دستگاههای سانترال پاناسونیک میتواند نیاز شرکتهای کوچک تا بزرگ را تامین کند.

دستگاههای سانترال میتوانند قابلیتهای متعددی در حوزه تماسهای تلفنی در اختیار شما بگذارند. از جمله این امکانات میتوان به سیستم پاسخگویی خودکار، ثبت شماره تماس گیرنده، انتقال تماس به داخلی یا شماره خارجی دلخواه، هدایت فکسها به دستگاه فکس، ایجاد محدودیت زمان مکالمات، استفاده از تلفن به عنوان درب بازکن و ... اشاره نمود.

شرکت رایمون در زمینه خدمات سانترال، میتواند نسبت به راهاندازی دستگاههای سانترال پاناسونیک، برای سازمانها و شرکتهای کوچک و بزرگ اقدام نماید.VOIP

سرویس های انتقال صدا بر روی بستر شبکه

اگر شرکتی با دفاتر و شعب متعدد در سطح شهر، کشور و یا حتی خارج از کشور را مدیریت می نمایید و به دنبال مقرون به صرفهترین و مناسب ترین راهکار برای کاهش هزینههای تماس درون سازمانی خود هستید، احتمالا با نام سیستم های تلفنی مبتنی بر آیپی و یا همان Voip غریبه نیستید.

Voip

سرویس Voip به انتقال صوت بر روی بستر IP می پردازد و از جمله مزایای آن می توان به کاهش هزینههای ارتباطی و انتقال با کیفیت صدا بر روی بستر شبکه اشاره نمود.

در زمینه راهاندازی سرویس های Voip، خدمات ما موارد ذیل را در بر میگیرد:

  • نصب و راهاندازی سرویس های Voip با استفاده از تکنولوژی های سیسکو
  • نصب و راهاندازی سرویسهای Voip با استفاده از نرمافزار الستیکس
  • نصب و راهاندازی سرویسهای Voip با استفاده از تجهیزات پاناسونیک


پشتیبانی و نگهداری

پس از اجرای پروژه همواره در کنارتان هستیم

پس از راه اندازی هر سیستمی، موضوع نگهداری و پشتیبانی از سرویس های راه اندازی شده موضوع مهمی است که می تواند در استفاده مناسب از سرویس های موجود نقش مهمی داشته باشد. این موضوع به دغدغه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده و در بسیاری از مواقع عدم دسترسی به تیم پشتیبان متخصص و خبره که بتواند در کوتاهترین زمان مشکل را شناسایی و برطرف کند مشکلات عدیده ای را ایجاد می کند.

پشتیبانی و نگهداری

اگر با نحوه کار شرکت رایمون آشنا باشید حتما پلن های متنوع پشتیبانی ما را می شناسید. در شرکت رایمون تمامی خدمات، دارای پشتیبانی مطابق با نیاز مشتریان است و کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی هستند.

برای آشنایی با سیستم جامع پشتیبانی شرکت رایمون، میتواند صفحه پشتیبانی شبکه را ملاحظه فرمایید.تماس با رایمون

۰۸۱-۳۸۳۲۷۶۹۲


برای دريافت مشاوره رايگان با ما تماس بگيريد.