رايمون جستجو
پویا ارتباطات امن رایمون | خدمات

مشاوره شبکه


اولین و مهمترین بخش از خدمات شبکه ، مشاوره شبکه است. ارائه مشاوره‌های تخصصی و ایده‌های مناسب در زمینه نصب و راه‌اندازی شبکه، پسیو شبکه، طراحی شبکه، راه‌اندازی اتاق سرور، خرید تجهیزات شبکه و خدمات انفورماتیک به شرکت‌ها، کارخانجات و …بیشتر بدانید

راه اندازی شبکه


نصب و پیاده‌سازی زیرساخت شبکه بر اساس استانداردها و با در نظر گرفتن شرایط هر پروژه و همچنین نصب و پیاده‌سازی نرم‌افزارها و سرویس‌های شبکه٬ مشاوره در خصوص این سرویس‌ها و نرم‌افزار‌های مورد نیاز شرکت‌ها.بیشتر بدانید

پشتیبانی شبکه


نگهداری از تجهیزات شبکه، سخت‌افزار شبکه، زیرساخت شبکه، سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، دوربین‌های مداربسته و … به همراه پشتیبانی نرم‌افزارهای تحت شبکه و سرویس‌های شبکه مانند سیستم‌عامل سرور و کلاینت، دامین، ایمیل سرور، بک آپ سرور، سرورهای حسابداری، فایروال‌ها، نرم‌افزارهای امنیتی، آنتی ویروس‌ها و …بیشتر بدانید

« شبکه خود را به ما بسپارید »

برای دریافت مشاوره و اطلاع از نحوه خدمت رسانی ما، مطابق با نیاز شما، با مشاوران ما تماس بگیرید.

تماس با مشاورین

چرا مشتریان رایمون را انتخاب می کنند

Green Line

خدمات شبکه، جهت شرکت ها و موسسات، از اولویت های خدمات، در شرکت رایمون می باشد که در این زمینه پروژه های متعددی، چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه، داشته است. شرکت رایمون سعی می نماید در صورت وجود شبکه، عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرار داده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب، در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

First

نصب، راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری

آیا در فکر راه اندازی یک شبکه جدید در محیط کسب و کار خود هستید؟ آیا می خواهید از جدیدترین فناوری در محیط شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنید؟ یا تصمیم دارید شبکه فعلی خود را گسترش دهید؟ این دقیقاً همان کاری است که شرکت رایمون انجام می دهد. ما در زمینه طراحی و مدیریت شبکه های کامپیوتری، برای شرکت ها و کسب و کارهایی نظیر آنچه شما دارید، متخصص هستیم.

Second

نیاز سنجی امکانات مورد نیاز

قبل از راه اندازی شبکه باید امکانات مورد نظر جهت راه اندازی شبـکه مشخـص شوند. به عنوان مثال تعیین اندازه کابل­ها، نوع شبکه، نوع تجهیزات سخت افـزاری و فضای تحت پوشش، باید مشخص شده باشند، زیرا بدون نیاز سنجـی اولیه ممکـن است امکانات تهیـه شده کم یا زیاد باشـند و تجهـیزاتی که جهـت راه اندازی شبکه مورد نیاز است به درسـتی انتخاب نشـده باشـند.

Third

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه

اگر از صاحبان کسب و کارهای کوچک و نوپا هستید و قصد دارید شبکـه جدیدی را در محـل کارتان راه اندازی کنید، باید به امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکـه توجه کافی داشته باشید. زیرا راه اندازی یک زیرساخت مناسب و با کیفـیت می‌تواند، در طولانی مدت هزینه‌های نگهداری از شبکه را، کاهش دهد. اگر در مراحل اولیه راه اندازی از افراد غیرمتخصص و تجهیزات ناکارآمد استفـاده کنید، به طور حتم بعد از مدت زمان کوتاهی عملکـرد شبکـه دچار اختلال خواهد شد! این اختلال ممکـن اسـت به سیم کشـی یا کانکشن کابل‌ها در شبکـه مربوط باشد، یا اینکه امکـانات سخت افزاری و نرم افـزاری موجود در شبکـه از کیفیت لازم برخـوردار نباشند. همیـن امر سبب می‌شود که شبکه به طور ناگهـانی قطـع شود و امکان از دست رفتن اطلاعـات شبکـه را افزایش دهد.

The Fourth

استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

طراحی و پیاده ‌سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبكه، طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبكه، ویروس یابی و نصب آنتی ویروس و ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری، تماماً متعلق به این مرحله هستند. تیم شرکت رایمون با در اختیار داشتن کارشناسان فنی متخصص در حوزه راه اندازی و نگهداری شبکه، زیرساخت اولیه را با بالاترین کیفیت ممکن راه اندازی می‌کند، تا در طول استفاده، عملکرد شبکه دچار اختلال نشود. همچنین امکاناتی نظیر، پشتیبان گیری از اطلاعات و پشتیبانی دائم از شبکه، توسط این شرکت انجام می‌شود و بروز رسانی نرم افزارها و سخت افزارها، به صورت دوره‌ای نیز صورت می پذیرد تا شبکه ی راه اندازی شده، از حداکثر کیفیت ممکن برخوردار باشد.